Kariera

Aktualnie poszukujemy kandydatów na poniższe stanowiska:

TECHNIK

Miejsce pracy: Piaseczno k/Warszawy

 Zadania:

  • wykonywanie napraw telefonów komórkowych zgodnie z instrukcjami roboczymi

Oczekiwania:

  • wykształcenie średnie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wewnętrzne szkolenia zawodowe
  • Świadczenia pozapłacowe (m.in. karta Multisport, wczasy pod gruszą, opieka medyczna)

OPERATOR

Zadania:

  • wykształcenie średnie
  • obsługa komputera w podstawowym zakresie

Oferujemy:

KONSULTANT/KA ds. OBSŁUGI KLIENTA Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM

Opis stanowiska:

  • Wsparcie Klientów  w zakresie  oferowanych przez Spółkę usług.

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie ,
  • Znajomość języka niemieckiego  (warunek konieczny)
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy na komputerze,

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,
  • Szkolenia  z zakresu  obsługi Klientów,
  • Ubezpieczenie medyczne,

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres: kadry@sbe-online.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji (obecnej i przyszłej), zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926)